april, 2023

27apr19:00- 20:00FramhevetKjærlighetsbrevet - konsert med Siri Snortheim og Maren Myrvolden sprudlende konsert med sopran og cello i kjærlighetens navn19:00 - 20:00 Os bibliotek Bjørnsons minde, Håkonsbakken 3

Informasjon

Konserten “Kjærlighetsbrevet” tar oss med på en reise gjennom ulik musikk i kjærlighetens navn – tango, opera, viser og pop. Det blir latter og humor, dialog med publikum og glimt i øyet.
Siri Snortheim (fra Glåmos) er cellist – solo, kammer- og orkestermusiker og komponist. Maren Myrvold er klassisk sanger og operasanger, komponist og produsent for egne konserter, kunstprosjekter og forestillinger.
Velkommen til en konsert med sjelden besetning, drivende rytmer, sarte melodier, spenstige arrangementer og fine tekster.
Inngang kr 100,-

Tid

(Torsdag) 19:00 - 20:00

Sted

Os bibliotek Bjørnsons minde

Håkonsbakken 3

X