Boligtomter og eiendom

Boligtomter og eiendom

Her finner du informasjon om boligtomter og eiendom i Os kommune.

SIST OPPDATERT: 01.07. 2021 - 13:29

Boligtomter og eiendom i Os kommune

Boliger til salgs, boliger til leie, tomter, eiendomsskatt og annen nødvendig informasjon finner du her. Aktuelle objekter nå er blant annet Kalvkroken og Langegga i Dalsbygda, Gjeltenegga nord og Litjmyrmoen i Os sentrum med flere.

Har du en bolig du vil leie ut? Her kan du også registere utleiebolig.

10 gode grunner til å flytte til Os!

Annen relevant informasjon

Eiendomsskatt

KONTAKTINFORMASJON

Os kommune
Rytrøa 14
2550 Os i Østerdalen
Tlf. 62 47 03 00
E-post: postmottak@os.kommune.no

Virksomhetsleder
Inge Ryen
Tlf. 952 66 503
e-post: inge.ryen@os.kommune.no

Driftsleder og byggesaker
Terje Daffinrud
Tlf. 952 66 507
e-post: terje.daffinrud@os.kommune.no

Kommunale prosjekter
Arne Strypet
Tlf. 952 66 513
e-post: arne.strypet@os.kommune.no

Arealplan
Ieva Norvaisaite-Hicks
Tlf. 969 40 335
e-post: ieva.hicks@os.kommune.no

Renholdsleder
Anne Steihaug
Tlf. 95730228
epost: anne.steihaug@os.kommune.no

Oppmåling
Per Urseth
Tlf. 952 66 524
E-post: per.urseth@os.kommune.no

X